O nas

Home // O nas

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty wycieczek i wyjazdów integracyjnych!

Dysponujemy odpowiednimi umiejętnościami i ogromnym doświadczeniem zdobytym przy organizacji wielu wyjazdów i wycieczek.
Dzięki temu gwarantujemy sprawną i profesjonalną obsługę, a także najwyższy poziom organizacyjny.

Współpracujemy ze znakomitą kadrą przewodników miejskich i terenowych. Wycieczki krajowe i zagraniczne obsługują doświadczeni i zawsze pomocni piloci.
Nasza baza noclegowa i gastronomiczna, jest starannie dobrana, wyselekcjonowana i ciągle uaktualniana.

Naszym atutem jest transport autokarowy, ponieważ współpracujemy z zespołem pewnych i wypróbowanych przewoźników pracujących od wielu lat w branży. Oddajemy Wam do dyspozycji autokary o podwyższonym standardzie, prowadzone przez sprawdzonych fachowców. Bezpieczeństwo uczestników wycieczki jest dla nas zawsze sprawą nadrzędną.


Składając u nas zamówienie otrzymacie najkorzystniejszą relację jakości do ceny!

Aby ustalić wszystkie szczegóły przedstawiciel naszego Biura przyjedzie na wskazane miejsce spotkania. Otwarci jesteśmy na wszelkie sugestie dotyczące programu, sposobu realizacji jak i przebiegu imprezy, tak by spełnić wszystkie postawione wymagania i życzenia.

Aranżujemy imprezy i wycieczki dla wszystkich grup wiekowych, z naszej oferty korzystają firmy o znanych markach, ale też i mniejsze organizacje czy przedsiębiorstwa.
Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, starając się by każda złotówka z ustalonego budżetu była właściwie i pożytecznie wydatkowana.

Przedstawiona oferta nie wyczerpuje pełnych możliwości Biura Turystycznego Prom.
Możemy zrealizować każde przedsięwzięcie zgodne z Waszymi zainteresowaniami i możliwościami finansowymi na terenie całego kraju i Europy.

ZOBACZ NASZE REALIZACJE

 

Nasze oferta skierowana jest wyłącznie do grup zorganizowanych!

Biuro Turystyczne Prom posiada zaświadczenie o wpisie do rejestru organizatorów i pośredników turystycznych prowadzonego przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego Nr 444/34/2010 oraz gwarancję ubezpieczeniową wystawioną przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe AXA

Biuro Turystyczne Prom działa na rynku od 2010 roku. Powstało z myślą o tym, by promować aktywny tryb życia łącząc go z poznawaniem walorów krajoznawczych regionu i kraju.

Sprawdź opinie na nasz temat

Nasze witryny:
www.wycieczki.wroclaw.pl
www.imprezy.biz.pl
www.wycieczkiszkolne.wroclaw.pl